בינויי לוביים – איך לעצב לובי ראשי בלתי נשכח ?

כמו בפגישה ראשונה, הרגע הזה שבו הם נכנסים ללובי שלכם וסופגים פנימה את המראה המרשים שלו, זהו הרגע הראשון של תחילת הקשר בין הלקוחות שלכם למותג או לעסק שלכם. זו תחושה של רושם ראשוני והגדרת ציפיות. אתם למעשה מעצבים את תדמית החברה בעיני הלקוח ובהתאם לכך את הציפיות להמשך התקשורת והיחסים ביניכם לבין הלקוחות שלכם.

מאחר והלובי הוא הדבר הראשון שהלקוחות שלכם רואים כשהם נכנסים לבניין ולעיתים קרובות היכן שהם ממתינים לפני פגישה, הוא צריך להיות מרשים ולשדר יוקרה ואלגנטיות לצד חדשנות, אבל גם ליצור תחושה נעימה ומזמינה אצל הלקוחות שלכם. ומעל הכל, העיצוב צריך להעביר להם כבר ממבט ראשון מסר לגבי אופי העסק והמותג שלכם, המוצרים והשירותים שלכם.

הנה חמש דרכים עיקריות לעצב וליצור לובי ייחודי שיהיה ללקוחות שלכם קשה לשכוח!

 

בינוי לובי ראשי – עשה ואל תעשה

  1. מה הסיפור שלכם - אחת הדרכים הטובות ביותר להפוך את הלובי לכלי שיווקי חזק הוא להציג דרכו את הסיפור של המותג שלכם. הצבעים, הריהוט ואפילו מוזיקת הרקע צריכים להשתלב יחד כדי לשדר מסר כולל על המותג שלכם. הימנעו משיווק אגרסיבי בלובי, כמו קישוט הקירות בלוגואים גדולים מדי שיהיה לא נעימים לעיני האורח.
  2. המשכיות וזרימה – לובי ראשי מייצג את כל החברה, לכן, מומלץ ליצור המשכיות של אלמנטים מעיצוב הלובי לכל שטחי המשרד כגון חומרי הגלם, התאורה, הדקורציה וכדומה, כדי ליצור מסר אחיד ואווירה מתאימה.
  3. כשהחוץ והפנים משתלבים – שילוב אזורים מחוץ לבניין יחד עם לובי הבניין יוצר הרגשה נעימה של מרחב פתוח ומאוורר. לדוגמא, שילוב חצר הבניין כהמשך ללובי, יוצרת תחושה של מרחב פתוח מואר בצבע ואור שמש. לוביים ראשיים שבנויים מחלונות גדולים יוצרים מרחב שבו הרחוב נכנס פנימה אבל הרעש נשאר בחוץ ומשמשים ככלי פרסומי כאשר הם מאפשרים לעוברים ושבים להתרשם מהלובי שלכם.
  4. ריהוט מזמין ונוח – רצוי לעצב את פינות ההמתנה והמנוחה באמצעות ספות וכורסאות נוחות ומזמינות בצבעים ובצורות שמשתלבים עם העיצוב הכללי של הלובי. אפשר להוסיף גם שולחנות קטנים עם מגזינים מעניינים או עלונים של החברה ונקודות הטענה למכשירים חשמליים.
  5. מפגשים בלובי – כשהלובי משמש גם כנקודת מפגש לעובדים במהלך הפסקות או ארוחות צהריים, מומלץ לעצב אותו בהתאם. בית קפה קטן ונעים באזור שקט בלובי יספק מנוחה לעובדים, ימשוך אורחים פנימה, שאולי בהמשך יהפכו ללקוחות וגם ייצור הזדמנויות למפגשים בין עובדי החברה לאורחים. המפגשים הללו מחזקים את הרושם החיובי על החברה והמותג שלכם, הן בעיני העובדים והן בעיני האורחים והלקוחות.

 

 

איך תבחרו את חברת הבינוי המתאימה לכם

כדי לבחור את חברת הבינויי המתאימה לכם, כדאי קודם כל להחליט על סגנון העיצוב שאתם רוצים, כך שתוכלו להתמקד במעצבים שמתמחים בסגנון שאתם מחפשים. כדי לוודא זאת, בקשו לראות תיקי עבודות ולקבל רשימת ממליצים.

עדיף כמובן ללכת ולראות במו עיניכם מספר לוביים ראשיים שעוצבו על ידי אותם מעצבים כדי להתרשם בצורה מוחשית מהעבודה שלהם ואולי גם לקבל כמה רעיונות, אבל אם אין לכם את הזמן, אפשר לחפש עבודות קודמות באינטרנט.

ואם אתם לא בטוחים מאיפה להתחיל ואיך להפוך את החזון שלכם למציאות, הצוות שלנו בחברת פולקובסקי יכול ללוות אתכם לאורך כל הדרך. צרו קשר עם הצוות שלנו היום כדי להתחיל בעיצוב

 

לוביים ראשיים בינויי

בינויי לובים

שירות לקוחות

ימים א - ה בין השעות 09:00 - 16:30

יום ו משרדינו  סגורים

פולקוסבקי בע"מ

חבצלת החוף 13 איזור התעשייה יבנה 81223

טל. 08-9427525

פקס. 08-9427527

דוא"ל: office@polakowski.co.il

מפת הגעה

 

כניסת לקוחות

כניסת לקוחות

צור קשר