שילוט משרדים

שילוט משרדים – איך לבחור נכון ?

שילוט משרדים הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתוכניות העיצוב של המשרד. למעשה, להתאמה של השלטים לאופי המשרד מבחינת סוג השלט שתבחרו, הגודל, הצבעים והמיקום יש השפעה על האווירה במשרד ועל האסתטיקה שלו.
במאמר הבא תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ כדי לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם.

מהם סוגי השלטים הקיימים ?

את השלטים הקיימים כיום בשוק צמצמנו לשלושה סוגים עיקריים:

 - שלטי הכוונה שמטרתם לעזור ללקוחות שלכם למצוא את דרכם במשרד שלכם, במיוחד אם יש בו מספר גדול של מחלקות, אזורים או עובדים. שלטי ההכוונה יהיו לרוב בכניסה לבניין אלא אם כן מדובר בהכוונה ליציאות החירום או למעליות, לדוגמא.
 - שלטי פנים הם השלטים שמציינים שמות של חדרי ישיבות, שמות האנשים שנמצאים בחדרים השונים או מספרי חדרים. השלטים הללו ימוקמו כמובן בפתח של כל חדר, בצורה נראית לעין וברורה.
 - שילוט משרדים שלטי הפרסום שמטרתם להציג את המשרד ואת השירותים שהוא מציע, להדגיש את הצבעים המזוהים עם המשרד או הלוגו שלו. אלה הם השלטים העיצוביים יותר שנועדו כדי שלקוחות יזכרו אתכם.

מה חשוב לדעת על עיצוב שילוט משרדים ?

המגוון העצום הקיים כיום בתחום השילוט פותח מבחר אפשרויות לעיצוב השלטים ודורש תכנון ראש כדי לחסוך לכם הרבה כאב ראש וכסף בהמשך.
ההחלטה על סוגי השלטים שאתם רוצים לשים במשרד וכמה שלטים מכל סוג אתם צריכים תעזור לכם להחליט על גובה התקציב הדרוש.
סוג החומר שממנו יהיו עשויים השלטים צריך להתאים למטרה שלהם ולמיקום. לדוגמא, שלט שנועד למשוך לקוחות מומלץ שיהיה גדול ומואר, ממוקם מחוץ למשרד ועשוי מחומרים עמידים לתנאי מזג האוויר.
צבעי השלטים צריכים להשתלב עם העיצוב הפנימי של המשרד ולהתאים לצבעי הלוגו שלכם. הקפידו להתאים את הצבעים גם בשלטים הקטנים ביותר, כמו שמות או מספרי החדרים, כדי לקבל אחידות בעיצוב.

איך תוודאו שעשיתם את הבחירה הנכונה ?
שילוט משרדים הוא למעשה חלון הראווה שלכם ויקבע איך העסק שלכם נתפס בעיני הלקוחות הקיימים והעתידיים שלכם.


לכן, בחירת חברה מקצועית ובעלת ניסיון, כמו קבוצת פולקובסקי שתלווה אתכם בכל התהליך, היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתקבלו את התוצאות שאתם מחפשים. כדי לקבוע לשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניכם – התקשרו אלינו עוד היום!

 שילוט משרדים

שירות לקוחות

ימים א - ה בין השעות 08:00 - 17:00

יום ו משרדינו  סגורים

פולקובסקי פתרונות שילוט בע"מ

כתובתנו: השר שפירא 1, ראשל"צ

טל:  03-9529242 08-9427525

פקס: 08-9427527

דוא"ל: info@polakovsky.co.il

כניסת לקוחות

כניסת לקוחות

צור קשר