שלטי לד

פרסום מהווה את עמוד השדרה של כל בית עסק שרוצה להחזיק מעמד לאורך זמן ולמשוך לקוחות חדשים וכן לשמר לקוחות קיימים במהלך השנים.

כדי להפוך את שם בית העסק למותג מוכר, חשוב להתמקד באלמנטים שונים של פרסום, כמו יצירת מיתוג וזיהוי ויזואלי בין בית העסק ובין המותג שיוצרים עבורו. אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי עיצוב שלטי לד שמושכים לקוחות לבתי עסקים בצורה חזותית וצבעונית במיוחד.

תאורת לד – שילוט מואר לכל בית עסק

מנורות לד מאפשרות לפרסם בתי עסק על ידי יצירת שילוט מיוחד בעזרת נורות לד זעירות שניתן להתקין בכל בית עסק. לשלטים מהסוג הזה יש מספר יתרונות מובהקים שהופכים אותם לאחד האמצעים הפופולריים ביותר לפרסום ויזואלי, כמו:
1. עמידות לאורך זמן – נורות לד יכולות לפעול בין 30,000-50,000 שעות, מה שהופך אותן לעמידות במיוחד לאורך זמן. העמידות של הנורות הללו נובעת מכך שהן לא מתחממות לטמפרטורות גבוהות ולכן לא "נשרפות" כמו שקורה עם נורות מסוגים אחרים. בנוסף, הנורות הללו עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים ויכולות לעמוד בסביבות שונות בלי בעיה.

2. חסכוניים – נורות הלד ידועות בכך שהן חסכוניות מאוד, מה שהופך אותן לפופולריות במיוחד לשימוש ביתי וגם עסקי. לאורך השנים ניתן לחסוך כסף רב הודות לשלטים העשויים מנורות מהסוג הזה. שילוט מואר מנורות לד יאפשר לכם לפרסם את בית העסק שלכם בלי בעיה וגם לחסוך כסף תוך כדי כך.

3. משיכה ויזואלית – שלטי לד הם לא רק חסכוניים ועמידים לאורך זמן, אלא גם בולטים לעין ונראים למרחקים. שילוט מואר לעסק מהסוג הזה בולט במיוחד במשך הלילה, ולכן בתי עסק רבים בוחרים בו עבור בית העסק שלהם. בנוסף בעזרת נורות לד ניתן ליצור שלטים בעלי אותיות מוארות וכן צורות אחרות, מה שהופך אותם לאמצעי המושלם לפרסום מותאם אישית עבור כל בית עסק שמעוניין למשוך לקוחות.

שילוט מואר לעסקים מאפשר לפרסם אותם בצורה נפלאה וחזקה מבחינה ויזואלית, ולכן הם הבחירה הנכונה עבור בתי עסק רבים שרוצים לפרסם את עצמם באמצעים חזותיים. שלטי לד מהווים את אחת הבחירות המועדפות ביותר על בתי עסק שרוצים להוציא את שמם למרחקים וליצור מותג חזק עבור עצמם.

לקבלת מידע והזמנות לחצו כאן

שלטי לד

 

 

שירות לקוחות

ימים א - ה בין השעות 08:00 - 17:00

יום ו משרדינו  סגורים

פולקובסקי פתרונות שילוט בע"מ

כתובתנו: השר שפירא 1, ראשל"צ

טל:  03-9529242 08-9427525

פקס: 08-9427527

דוא"ל: info@polakovsky.co.il

כניסת לקוחות

כניסת לקוחות

צור קשר