שלטי ניאון

אחד החלקים החשובים ביותר בשימור של כל בית עסק הוא יצירת מותג מוצלח, כמו גם פרסום שלו בכל האמצעים האפשריים. כדי לעשות זאת, חשוב להשתמש באמצעים ויזואליים דומיננטיים, כמו שלטי ניאון, שמשמשים כבר במשך שנים ארוכות בעלי עסקים שרוצים למשוך לקוחות לבית העסק שלהם בצורה צבעונית, ייחודית וחזקה במיוחד מבחינת הנראות.

שלטי ניאון – הבחירה החכמה עבור בית העסק שלך

שילוט מואר לעסק קיים בשטח במשך שנים רבות ולא בכדי. השלטים הללו מהווים את אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסום מיידי, והיתרונות שלהם הופכים אותם לאחת הדרכים האהובות והמוצלחות ביותר לפרסום:

1. נראות חזקה – שלטים מסוג ניאון הם חזקים, בוהקים ובהחלט קשה להתעלם מהם. שלטים מסוג זה מהווים דרך דומיננטית במיוחד לפרסם כל בית עסק, גם אם מסביב יש תחרות עזה. בשל העצמה של שילוט מואר לעסק, ניתן למשוך לקוחות רבים במקומות מרכזיים ולגרום להם לבחור בבית העסק שלכם על פני עסקים אחרים. בנוסף, שלטים מהסוג הזה בולטים גם בתנאי מזג אוויר משתנים, כמו גשם, מזג אוויר אביך ועוד, והם בולטים לעין גם בלילות, מה שהופך אותם לשילוט אהוב על כל בית עסק.

2. עמידות לאורך זמן – שלטי ניאון הם שלטים עמידים במיוחד שיכולים לפעול במשך שנים ארוכות ולשרת את בית העסק שלכם בצורה נפלאה לאורך זמן. העובדה שהשלטים הללו קלים לתחזוקה וחסכוניים בחשמל גם היא מהווה יתרון עצום לשימוש בהם כאמצעי פרסום ארוך טווח.

3. עיצוב מותאם אישית – כאמור, מיתוג מהווה חלק חשוב בעולם הפרסום שלא ניתן לוותר עליו. גם עם שלטים מוארים, חשוב ליצור זיהוי עם בית העסק שלכם, מה שניתן לעשות באמצעות התאמה אישית של השלטים לבית העסק שלכם. בעזרת הוספת איות וסמלים הייחודיים לכם, תוכלו למתג את בית העסק שלכם בצורה מוארת במיוחד ולגרום ללקוחות לזהות אתכם למרחקים.

שלטים מוארים מהווים דרך נפלאה ומוצלחת במיוחד לפרסום בית העסק שלכם, ובעזרת חברה מקצועית לשילוט לעסקים, בית העסק שלכם יוכל לשגשג ולהיות בשטח במשך שנים ארוכות.

צרו קשר ליצירת שלט ניאון לעסק שלכם

שלטי ניאון

שירות לקוחות

ימים א - ה בין השעות 09:00 - 16:30

יום ו משרדינו  סגורים

פולקוסבקי בע"מ

חבצלת החוף 13 איזור התעשייה יבנה 81223

טל. 08-9427525

פקס. 08-9427527

דוא"ל: office@polakowski.co.il

מפת הגעה

 

כניסת לקוחות

כניסת לקוחות

צור קשר