שילוט לעסקים

לעיתים קרובות אנו נתקלים בבעלי עסק, קטן או גדול, שלא מקדישים את תשומת הלב הראויה לשלטים שהם מציבים בעסק שלהם. הם, כנראה, לא מבינים שהשלט הוא למעשה כרטיס הביקור שלהם והדבר הראשון שהלקוח רואה כשהוא מגיע לעסק.
שילוט לעסקים הוא דרך מצוינת וזולה יחסית לפרסם את העסק שלך ולגרום ללקוחות להבחין בו ואפילו להיכנס אליו. אלא שיש כמה דברים שחובה לדעת לפני שמזמינים שילוט לעסק.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים שלטים לעסק

תחום השילוט לעסקים הוא רחב וכולל סוגים רבים של שלטים שניתנים להתאמה ועיצוב אישיים ולכן נדרש תכנון מראש כדי להימנע מהוצאות מיותרות בהמשך.
ההחלטה הראשונה שלכם צריכה להיות אילו סוגי שלטים אתם רוצים לעסק שלכם וכמה שלטים מכל סוג אתם צריכים, לפי המטרה של כל שלט. במידה ויש לכם לוגו או קו עיצוב לעסק שלכם, מומלץ לעצב את שלטי החוץ ושלטי הפנים באופן שישתלבו בעיצוב ויתאימו ללוגו, מבחינת הצבעים והחומרים שמהם הם עשויים. באופן כזה אתם גם מושכים תשומת לב וגם תורמים לחוויית הלקוח.

סוג השלט, הגודל שלו וכדומה משפיעים לא רק על התקציב שלכם אלא גם על עלות האגרה שתצטרכו לשלם. כיום, ברוב העיריות בארץ נדרש לשלם אגרה שנתית או חצי שנתית על כל סוג של שילוט לעסקים כאשר האגרה השנתית עבור הצבת שלט אלקטרוני, לדוגמא, תהיה גבוהה יותר מאשר האגרה על שלט רגיל. בדקו מהי האגרה החלה עליכם בגין כל אחד מהשלטים שאתם מתכוונים להציב בעסק, בתוכו או מחוצה לו.
וודאו גם שיש לכם את הרישיונות המתאימים ושימו לב שהרישיון תקף אך ורק עבור השלט שעבורו הוא ניתן והוא אינו תקף כאשר משתנה הבעלות על העסק. הצבת שילוט ללא רישיון וללא תשלום האגרה צפוי לקנס.

מהם סוגי השלטים הקיימים בשוק?

השלטים שמשמשים כיום לעסקים מתחלקים לשלוש מטרות עיקריות: שלטי הכוונה, שלטי פנים ושלטי פרסום ומיתוג. בקצרה, שלטי ההכוונה נועדו להקל על הלקוחות שלכם למצוא את דרכם אל העסק שלכם ובתוך העסק שלכם ואילו שלטי הפנים משמשים לרוב לציון מטרה של כל חדר, בין אם זה חדר ישיבות או חדר אוכל. שלטי הפרסום והמיתוג הם השלטים המעוצבים יותר שנועדו להציג את העסק שלכם ואת השירותים שאתם מציעים ולהישאר בזיכרון הלקוח שלכם.

את השלטים הללו ניתן לעצב באחת משתי הצורות הנפוצות כיום:

סוג ראשון הוא השלטים העשויים מאותיות מובנות, שניתן לעצב אותם כלוגו או כיתוב תלת מימד בצורת אותיות נפרדות או כאותיות שמחוברות ללוח. את האותיות ניתן לתלות בכל מקום בעסק מאחר והן קלות משקל ואפשר לעצב אותן מחומרים אטומים כגון עץ או פלסטיק או להאיר אותן מבפנים באמצעות נורות ניאון. שלט כזה רואים מרחוק גם בלילה והוא תורם למראה יוקרתי לעסק שלכם.

סוג שני ונפוץ הוא שילוט לעסקים שמתבסס על תאורת לד. תאורת הלד מאפשרת לעצב שלטים בצבעים מתחלפים וזוהרים, חסכוניים בחשמל וידידותיים לסביבה. מרבית העסקים הקטנים כמו קיוסקים ומכולות נעזרים במסכי לד דינמיים שמאפשרים לפרסם בצורה הטובה ביותר את השירותים והמוצרים שהם מציעים.

ישנם, כמובן, עוד אינספור סוגים ואפשרויות לעיצוב שלטים למשרד או לעסק בהתאמה אישית ואנו, בחברת. פולקבסקי , נשמח להעמיד לרשותכם את צוות המומחים שלנו שיענה לכם על כל שאלה. לכן, צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם

שילוט למרכז קניות

שילוט חיצוני לקניון

שילוט לעסקים

שירות לקוחות

ימים א - ה בין השעות 08:00 - 17:00

יום ו משרדינו  סגורים

פולקובסקי פתרונות שילוט בע"מ

כתובתנו: השר שפירא 1, ראשל"צ

טל:  03-9529242 08-9427525

פקס: 08-9427527

דוא"ל: info@polakovsky.co.il

כניסת לקוחות

כניסת לקוחות

צור קשר